PORADNIA LEKARZA RODZINNEGO

Usługi lekarza i pielęgniarki POZ dostępne są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00

  • Gabinet lekarza rodzinnego- zapisy na wizyty lekarskie prowadzone są: na stronie internetowej (zakładka “Rejestracja on-line”), osobiście w rejestracji lub telefonicznie tel. 48 322-10-23 lub tel.kom.573 055 033
  • Gabinet zabiegowy- Ekg, zabiegi pielęgniarskie
  • Punkt szczepień
  • Gabinet pielęgniarek środowiskowych- usługi pielęgniarskie w domu pacjenta realizowane są po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty
  • Gabinet pielęgniarek nauczania i wychowania (higiena szkolna)
  • Punkt pobrań materiału do badań laboratoryjnych czynny w poniedziałki i czwartki w godzinach 8.00-10.00

Dodatkowo od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-9.30 oraz 16.00-17.00 a także w soboty 8.00-9.00 w Pracowni Analiz Medycznych w Radomiu ul. Struga 19/21 tel. 48 363-45-66

PERSONEL MEDYCZNY

LEKARZE

  • Waldemar Przybyłowicz- specjalista medycyny rodzinnej, internista
  • Izabela Pacek-Wiśnicka- pediatra, lekarz rodzinny
  • Elwira Jęczyńska- specjalista medycyny rodzinnej
  • Katarzyna Woźniak- specjalista medycyny rodzinnej
  • Mirosław Popiołek- specjalista chorób wewnętrznych
  • Sylwia Mich Lackowska- specjalista chorób wewnętrznych
  •  Karol Dabiński – specjalista chorób wewnętrznych

PIELĘGNIARKI RODZINNE:

  • pielęgniarka  Alicja Adamiec
  • lic. pielęgniarstwa Zofia Kuna
  • lic. pielęgniarstwa Marianna Wosztyl
  • pielęgniarka Grażyna Deja

PIELĘGNIARKA GABINETU ZABIEGOWEGO

  • lic. pielęgniarstwa  Marianna Wosztyl

PIELĘGNIARKI ŚRODOWISKA NAUCZANIA I WYCHOWANIA

  • mgr pielęgniarstwa Joanna Kózka
  • lic. pielęgniarstwa Irena Stompor

POŁOŻNA RODZINNA

  •  Anna Walczak- specjalista pielęgniarstwa rodzinnego

REJESTRATORKI MEDYCZNE

  • Agnieszka Ćwiklińska
  • Martyna Chlebowska

PLAN PRACY

LEKARZE:PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Waldemar Przybyłowicz10.00-11.0010.00-11.00
Mirosław Popiołek16.00-18.00
Robert Gałęzia8.00-13.008.00-14.00
Sylwia Mich-Lackowska12.00-18.008.00-14.008.00-14.0011.00-17.008.00-14.00
Izabel Pacek-Wiśnicka8.00-13.008.00-14.008.00-12.008.00-14.00
Elwira Jęczyńska8.00-12.0010.30-14.0010.30-14.00
Katarzyna Woźniak15.00-18.008.00-11.00
Karol Dabiński8.00-12.0014.00-17.00

WIZYTY DOMOWE

LEKARZE:PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Sylwia Mich-Lackowska14.00-15.0014.00-15.30
Izabel Pacek-Wiśnicka13.00-14.0014.00-15.00
Waldemar Przybyłowicz10.00-11.0010.00-12.0010.00-11.30
Zmiana rozmiaru liter
Zmiana kontrastu