PORADNIA LEKARZA RODZINNEGO

Usługi lekarza i pielęgniarki POZ dostępne są od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-18.00

  • Gabinet lekarza rodzinnego- zapisy na wizyty lekarskie prowadzone są: na stronie internetowej (zakładka “Rejestracja on-line”), osobiście w rejestracji lub telefonicznie tel. 48 322-10-23 lub tel. 573 055 033 lub tel. 519 633 392
  • Gabinet zabiegowy- Ekg, zabiegi pielęgniarskie
  • Punkt szczepień
  • Gabinet pielęgniarek środowiskowych- usługi pielęgniarskie w domu pacjenta realizowane są po wcześniejszym ustaleniu terminu wizyty
  • Gabinet pielęgniarek nauczania i wychowania (higiena szkolna)
  • Punkt pobrań materiału do badań laboratoryjnych czynny w poniedziałki i czwartki w godzinach 7.00-9.00

Dodatkowo od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-9.30 oraz 16.00-17.00 a także w soboty 8.00-9.00 w Pracowni Analiz Medycznych w Radomiu ul. Struga 19/21 tel. 48 363-45-66

PERSONEL MEDYCZNY

LEKARZE

  • Waldemar Przybyłowicz- specjalista medycyny rodzinnej, internista
  • Elwira Jęczyńska- specjalista medycyny rodzinnej
  • Sylwia Mich Lackowska- specjalista chorób wewnętrznych
  • Ayoub Sayed -pediatra, lekarz rodzinny
  • Robert Gałęzia- specjalista medycyny rodzinnej
  • Agnieszka Mironiak-pediatra
  • Małgorzata Sztuk- specjalista medycyny rodzinnej
  • Mirosław Popiołek- specjalista chorób wewnętrznych
  • Małgorzata Płachta- specjalista medycyny rodzinnej
  • Ilona Pysiak-lekarz
  • Michał Chołuj -lekarz
  • Robert Melke -specjalista chorób wewnętrznych
  • Antoni Sokalski-dr n. med.  internista, nefrolog, endokrynolog

PIELĘGNIARKI RODZINNE:

  • lic. pielęgniarstwa Zofia Kuna
  • mgr pielęgniarstwa Monika Kaleta
  • specjalista pielęgniarstwa Małgorzata Bąk

PIELĘGNIARKA GABINETU ZABIEGOWEGO

  • mgr pielęgniarstwa Monika Kaleta
  • mgr pielęgniarstwa Agnieszka Winiarz
  • lic. pielęgniarstwa Marianna wosztyl

PIELĘGNIARKI ŚRODOWISKA NAUCZANIA I WYCHOWANIA

  • specjalista pielęgniarstwa Joanna Kózka
  • lic. pielęgniarstwa Irena Stompór
  • pielęgniarka dyplomowana Grażyna Deja

POŁOŻNA RODZINNA

  •  Anna Walczak- specjalista pielęgniarstwa rodzinnego

REJESTRATORKI MEDYCZNE

  • Agnieszka Ćwiklińska-koordynator rejestracji
  • Martyna Chlebowska
  • Aneta Jaworska
  • Ewa Malik

PLAN PRACY

LEKARZE:PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Waldemar Przybyłowicz8.00-13.008.00-11.00
Mirosłąw Popiołek 8.00-14.00
16.00-18.00
Robert Gałęzia8.00-13.008.00-13.008.00-14.00
Małgorzata Płachta14.00-18.0014.00-18.00
Agnieszka Mironiak8.00-14.008.00-14.008.00-14.00
12.00-18.008.00-14.00
Elwira Jęczyńska8.00-14.008.00-14.0010.30-15.008.00-14.008.00-14.00
Małgorzata Sztuk13.00-17.008.00-13.008.00-13.00
Ilona Pysiak14.00-18.00
Michał Chołuj12.00-18.00
Antoni Sokalski15.00-18.00
Rocert Melke15.30-18.00

WIZYTY DOMOWE

LEKARZE:PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
Elwira Jęczyńska14.00-15.3514.00-15.3514.00-15.3514.00-15.3514.00-15.35
Zmiana rozmiaru liter
Zmiana kontrastu